• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bayar Metal

Adres :

Ünalan Mah. Murat Sok No: 8 Üsküdar İstanbul İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Bayar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fatihbayarmetal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 634 72 87

Whatsapp 2:

0 (532) 634 72 87

Metal, icat edildiği günden bu yana insan hayatının vazgeçilmez hammaddelerinden birisi olmuştur. Sürekli farklı konseptlerde ve formlarda kullanılmış, farklı şekiller verilmiş ve daha geniş alanlarda kendine yer bulmuştur. Günümüzde teknolojinin ve modern makinelerin yardımıyla metal, apayrı bir tarza kavuşmuş, daha önce olmadığı kadar estetik bir hal almış ve kullanım alalarında çok büyük zenginlik oluşturmuştur. Bunun yanında metalin rağbet görmesinin en temel nedenleri estetik olması, dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, sağlıklı olması, fonksiyonel olması gibi sıralanabilir. Elbette bütün bu avantajlara sahip olabilmek için işi profesyonel bir firmaya bırakmalı, iş birliği yapacağınız şirket konusunda seçici olmalısınız. İstanbul Üsküdar’da bulunan Bayar Metal firmamız bu alanda gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz, üst düzey projelerde imzası olan bir işletmedir.

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon alanında öncü ve örnek firmalardan birisi olarak uzun yıllardır yüzlerce uygulamayı hayata geçirdik. Kusursuz sonuçlarımız sayesinde kısa sürede büyük ilgi görerek bölgemizin en çok tercih edilen metal dekorasyon firması haline geldik. Bununla da yetinmeyerek sürekli saha iyisini yapmaya çalışıyor, daha kalitelisini hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Firma olarak sürekli değişen ve gelişen sektör içinde bizler de kendimizi yeniliyor, en güçlü makinelere sahip fabrikamızda kişiye özel, mekâna özel her ölçüde tasarımlar yapıyor, imalatlarını gerçekleştirerek uyguluyoruz. Uygulamalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillendiriyor, uygun fiyat avantajlarıyla sanatsal dokunuşlarda bulunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR