• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bayazit Sigorta

Adres :

Bağlarçeşme Mah. 1115 Sok. No: 2 Daire: 10 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nizamettin Öztürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 845 10 11

Beyazit Sigorta olarak güvenli bir adresin gereklerini gerçekleştirmek adına büyük emek veriyor birmilyonnokta.com üyeliği dahilinde özverili çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Biçok sigorta türünü sizler için işleme alıyor ve gerekli prosedürleri layığıyla yerine getiriyoruz. Bildiğimiz bu sektörün öncüsü olmak adına usta kişiliğimizle kaliteli standartlar ötesinde iş yapma çabasındayız. Sizler ise bu hizmetten faydalanmak için gerekli bilgi ve öğrenmek istediğiniz konuları bizimle edinebilir sonrasında her an işleme başlayabiliriz.

Sağlık sigortası, trafik sigortası, seyahat sigortası gibi daha gereğinden çok hizmet vermek adına büyük işler gerçekleştiriyoruz. Bunun önemini biliyor ve sizlere bu bilinçte hizmet veriyoruz. İstanbul sigorta finans alanında verilen bu hizmetin ileriye dönük geleceğini analiz ettiğimizde kendimizi oldukça iyi, daha iyi noktalarda gördüğümüzü size rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunu gerçekleştirmek için çok inatçı ve inançlıyız. Sizlerin katkısını çok önemsiyor ve bunu kesinlikle göz ardı etmek istemiyoruz.

En güzel mutluluklarımızı sizlerle yaşamak ve sizlere daha da fazla güven aşılamak istiyoruz. Özellikle güvenin çok önemli olduğu bu sektörde hayal kurarken her zaman büyük bir bölümünü sizler kaplıyorsunuz. Sarsılmaz öneminiz bizleri çok parlak noktalara taşıyacak. Bundan oldukça eminiz. Sizleri bu sektörün öncüsü olan bize davet ediyor ve istediğiniz sigorta hizmetlerinden istediğiniz an faydalanmaya davet ediyoruz. İleriye dönük büyük zararlara uğramamak adına sizleri bu adımı atmaya davet ediyor ve sabırla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR