• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bayburt Cool Baby Spa

Adres :

Şeyhhayran Mah. Torun Sok. No: 21 Kat: 4 Bayburt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sıdıka Kocabey

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 913 75 74

Son teknoloji donanımlı ekipmanları ve alanlarında uzmanlaşmış çalışanları ile sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile ön plana çıkan firmamız Bayburt Cool Baby Spa birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Bayburt sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca çalışarak elde etmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile sizin için bebek suda dans eğitimi, bebek spa hizmeti, anne bebek aktivitesi, bebek hidroterapi hizmeti, bebek fotoğraf çekimi hizmeti, kolik bebek masajı ve diş buğdayı organizasyonu hizmetleri gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz.

Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz. Salonumuzun ve cihazlarımızın temizliğine çok özen gösteriyoruz. Her türlü hijyen kuralına eksiksiz bir şekilde uyarak gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün daha fazla geliştiriyoruz.

Gelişmeleri yakından takip ederek en kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Salonumuzu ziyaret eden müşterilerimizi güler yüzle karşılayıp en güzel şekilde ağırlıyoruz. Yararlanmak istedikleri hizmet hakkında yardımcı olarak akıllarına takılan soruları teker teker cevaplıyoruz. Organizasyon hizmeti vererek de özel günlerinizi ölümsüz hale getiriyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden faydalanmak için telefon numaramızdan bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR