• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bayburt Neva Müzik Evi

Adres :

Ziraat Bankası Arkası Şair Celali Caddesi No: 18 Kat: 1 Bayburt/merkez Bayburt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Karaoğlu

E-Posta Adresi :

arifhankaraogluu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 556 11 46

Müzik insanlar için sanatsal değere sahip olan ve ruhen insanı rahatlatan, sakinleştire, mutlu eden özel bir aktivitedir. İnsanlığın yaşamış olduğu her dönemde müziksel aktivitelere önem verilmiş, bu sanatın geliştirilmesi ve daha farklı eserlerin ortaya koyulması adına çalışmalar yapılmıştır. İşte müziğin oluşturulması için ise müzik aletlerinin temini ve çalınmasına gereksinim vardır. Bizler Bayburt Neva Müzik Evi olarak sizlere her tür müzik aletinin çalınması için gerekli olan profesyonel dersleri sizlere vermekteyiz.

Bayburt Neva Müzik Evi olarak Bayburt ilinin merkezinde yer alan işletmemizde sizlere gerekli müzik dersi eğitimlerimizi vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz kaliteli, profesyonel modern, etkili, sanatsal, hızlı, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere neticesinde Bayburt eğitim alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir kurum yapısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve seçkin konumun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren müzik derslerinin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Müzik evimizde sizlere nefesli enstrümanlar, telli enstrümanlar, yaylı enstrümanlar, tuşlu enstrümanlar, vurmalı enstrümanların kullanımı hakkında gerekli dersleri vermekteyiz. Bunlardan hariç olarak şan, solfej eğitimi, nota eğitimi, enstrüman satışı, müzik organizasyonu düzenlenmesi, müzik aletlerinin gerekli olan onarım ve bakımı konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Bayburt Neva Müzik Evi olarak sizlere bu süreçte bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR