• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baydağ Demir Doğrama Pvc Çelik Çatı

Adres :

100. Yıl Mahallesi 100. Yıl Sanayi Sitesi Sanatkar Sokak No: 1 Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Dağ

E-Posta Adresi :

sinan_595969@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 517 68 08

Baydağ Demir Doğrama Pvc Çelik Çatı ailesi olarak ülkemizde onlarca farklı sektörden firmaya ev sahipliği yapmakta olan birmilyonnokta.com üyesiyiz. Demir doğrama ve çelik dekorasyon işlemleri birçok alanda estetik görüntü elde edilmesinde ilk tercihlerden biri haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi, sunduğu sağlamlık ve uzun ömürlü kullanım imkânıdır.

Tekirdağ ferforje ve metal dekorasyon sektöründe geniş bir hizmet ağı ile çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmak firmamız için oldukça değerlidir. Alanında deneyimli ve çözüm odaklı düşünme stratejisini geliştirmiş olan çalışma arkadaşlarımızla beraber sizlere kusursuz hizmet süreçleri sunmaya devam ediyoruz.

Baydağ Demir Doğrama Pvc Çelik Çatı ailesi olarak birçok alanda hizmet sunuyoruz. Başta çelik çatı sistemleri plan ve projeleri gelmek üzere farklı alanlarda modern yaklaşımlar sunuyoruz. Ferforje korkuluk, cam balkon sistemleri, pvc pencere sistemleri ise vermekte olduğumuz diğer hizmetlerden yalnızca birkaç tanesidir. Sizler de ev ve işyerlerinde ihtiyaç duyulan bu gibi pek çok hizmete firmamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Sizlere kaliteli ve sağlam hizmet süreçleri sunarak memnuniyetinizi kazanmak firmamızın öncelikli amaçlarından biridir. Her hizmet sürecinin başından sonuna kadar esas almakta olduğumuz mükemmeliyetçi yaklaşım ile sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Sizler de demir doğrama ve çelik ürün hizmetlerini almak için güvenilir bir işletme arıyorsanız firmamızla şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR