• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baysu Sıhhi Tesisat & Doğalgaz

Adres :

Selçuk Mahallesi Koca Cihan Tekke Caddesi No: 47/b Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Erkam Baybut

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 045 95 98

Whatsapp 2:

0 (554) 696 45 56

Konya sakinlerinin bir numaralı yardımcısı Baysu Sıhhi Tesisat & Doğalgaz adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Hepimiz oturduğumuz evlerde konforlu bir şekilde yaşamak isteriz. Bu sebeple en son teknolojiyle üretilmiş ısıtma sistemleri, banyo ve tuvalet malzemeleri satın alarak evimizi donatırız.

İş yeri ve evlerimizde kullandığımız kombilerin yıllık bakımları yapılmadığı takdirde istediğimiz şekilde bir ısınma için gereğinden yüksek bir tutarda ödeme yapmamıza neden oluşacak aksaklıklar meydana gelebilir. Bu sebeple tesisat onarım işlerinde yıllarca çalışmalar yürüterek mesleğin inceliklerini iyi bir şekilde öğrenmiş olan firmalardan destek aldığımızda amacımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firmamız, Konya tesisat bakım ve onarım sektöründe sergilemiş olduğu yüksek performanslı çalışmalar sonucunda müşterilerinin memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı başarmıştır. Hizmetlerimiz sonrasındaki takdir ve teşekkür içerikli geri dönüşleriniz sayesinde özgüvenli bir şekilde çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Sektörümüzün lider firmalarından birisi olarak birçok kurum ve kuruluşa hizmetler sağlayarak, onların gönül rızasıyla referans olduğu firmalar arasında gösterilmekten memnuniyet duymaktayız. Günlük hayatın stresini attığınız bir ortam olan banyolarınızdaki tesisatlarda oluşan tıkanıklıkları çok kısa bir sürede açmaktayız.

Biz, hizmetlerimizi fiyatlandırırken sizlerin bütçelerine en uygun şekilde bunu belirlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin güveniyle esaslı çalışmalarımız sonrasındaki tüm tesisat ve doğalgaz çalışmalarında bizlerden hizmet almak isteyeceğinin garantisini vermekteyiz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. İddialı hizmetlerimizle sizlere ayrıcalıklı bir bakım onarım hizmeti sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR