• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Baytok Sıhhı Tesisat

Adres :

Konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Baytok

E-Posta Adresi :

kanikelzem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 546 07 40

Whatsapp 2:

0 (539) 546 07 40

Tesisat sektöründe yılları aşkın profesyonellikle çalışmalarını sürdüren firmamız Baytok Sıhhı Tesisat birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Tesisatlar hayatın pek çok alanında bulunan ve en temel ihtiyaçlar için bir zemin olma özelliği taşıyan sistemlerdir. Su, elektrik ve doğalgaz gibi temel yaşam kalemlerini doğru şekilde kullanabilmek için mutlaka sağlam ve kaliteli bir tesisat sistemine sahip olmak gereklidir.

Antalya tesisat ve bakım onarım sektöründe alanında örnek oluşturacak çalışmalar yapan firmamız, kalite standartlarından ödün vermeden çalışma hayatını sürdürmektedir. Modern yöntemlerden ödün vermeyerek ve her zaman yenilikçi bir anlayış doğrultusunda hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Alanımızda, sahip olduğumuz titiz ve disiplinli çalışma yöntemleri sayesinde sahip olduğumuz başarıları katlamayı sürdürüyoruz.

Baytok Sıhhi Tesisat ailesi olarak hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan onlarca farklı hizmeti sizlere sunmaktayız. Bu hizmetler arasında; anahtar teslim tesisat kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri, kamera ile kaçak tespiti gibi çok yönlü çalışmalar bulunmaktadır. Alanında profesyonel ve çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımız sayesinde kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden çeşitli çalışmaları hayata geçirmekteyiz.

Sizlere memnuniyet duyacağınız ve uzun seneler boyunca güvenle kullanabileceğiniz tesisat kurulumları sağlamak ve gerektiğinde bakımlarını doğru şekilde gerçekleştirmek firmamız için oldukça değerlidir. Bu doğrultuda her geçen gün hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyor, yeniliklerin takibini yakından yapmaktayız. Sizler de her türlü tesisat işlemi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler