• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

B&b Garage

Adres :

Seyit İsmail Başaran Cad. No: 14/a Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkay Efe - Bülent Polat

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 603 78 09

Whatsapp 2:

0 (554) 155 06 50

Ankara Altındağ oto kaporta, boya ve servis hizmetleri ile araç bakımın doğru adresi B&B Garage birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Araç bakımı hizmetleri, günümüzün olmazsa olmaz hizmet noktalarını oluşturmaktadır. Otomobiller konusunda deneyimli araç bakım servisleri, araçlarımıza en doğru işlemleri uygulayarak, olası trafik kazası ve yolda kalma gibi bir takım teknik sıkıntılarla karşılaşma oranımızı azaltmaya çalışmaktadır.

Günümüzde araç trafiği ve kullanımı konusunda gelişmiş olan hemen her ülkede, bu gibi sıkıntıları engellemek açısından zorunlu araç muayeneleri yasası bulunmaktadır. Ayrıca yine her duruma karşılık oluşturulan zorunlu trafik sigortaları ile de oluşabilecek hasarların, maddi güvence altına alınması sağlanmaktadır. Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe sizlere eşsiz hizmetler sunan firmamız, şeffaf fiyat politikaları kapsamında en kaliteli işçilik hizmetini, sizlere en uygun fiyatlara sunmaktadır. Oto kaporta ve boya alanında çekirdekten yetişen ustalarımız eşliğinde, tüm göçük düzelmelerinizi yerine getiriyor, aracınıza yepyeni bir görünüm sunuyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında, oto elektrik ve teknik bakım servislerini gerçekleştiriyoruz. Altındağ’da size en yakın oto servis hizmetleri veren B&B Garage olarak, elektrik tamiri, arıza tespiti, yedek parça satışı konusunda aradığınız her şeyi temin ederken, oto lastik, çıkma lastik ve lastik tamiri olmak üzere tüm lastik ihtiyaçlarınıza da çözümler sunmaktayız. Güvenli bir yolculuk ve en iyi servis avantajlarından yararlanmak için, aracınızla B&B Garage uğrayın, yolunuz ve içiniz rahat olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR