• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bb Tesisat

Adres :

Gümbet Mah. Adnan Menderes Cad. No: 1 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Ocak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yasarocak48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 658 84 80

Whatsapp 2:

0 (532) 067 22 30

Tesisat hizmetleri sunan Bb Tesisat birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız sizlere tesisat bakım ve onarım hizmetlerini kesintisiz bir şekilde ulaştırmaya devam etmektedir. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak deneyimli ve uzman bir ekiple taleplerinize cevap vermekteyiz. En kaliteli malzemeleri kullanarak uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek tesisat işlerini sizlere sağlam bir işçilikle yapmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak sizlere öncelik tanımaktayız. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri hizmet kalitemizden taviz vermeden kesintisiz bir şekilde sizlere hizmetlerimizi ulaştırdık.

Muğla yapı malzemeleri sektöründe önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle rağbet edilen bir firma olarak rakiplerimiz arasında ön plana çıkmaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizlere kaliteli ve sağlam hizmetler sunmaktayız. Firmamız su tesisat kurulumu, gider tıkanıklık açma, kaçak tespiti, klozet tamiri, kanal tıkanıklığı açma ve daha pek çok önemli hizmeti sizlere sağlamaktayız. Gündelik hayatta önemli sorun teşkil eden tesisat problemlerine kesin çözümler sunmaktayız.

Firmamız verdiği hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Kurulduğumuz ilk günden beri her defasında genişleyen müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Sizlere sunduğumuz makul fiyatlarımızla hizmetlerimizden istifade etmeniz için aradaki mali engelleri ortadan kaldırdık. Firmamız sizlerin desteği ve teveccühü ile büyümeye devam etmektedir. Sizlere tüm hizmetlerimizi yenilikçi bir anlayışla sizlere ulaştırıyoruz. Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek en yeni ve gelişmiş tekniklerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR