• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bct Garage

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi D100 Karayolu Caddesi Ferst Avenue Avm Otoparkı İçinde İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahrican Tıraşoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 387 73 73

İstanbul Büyükçekmece’de birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Bct Garage aracına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Araçlarımız her birimizin en değerli varlıklarıdır. Bakımlı, konforlu ve kaliteli bir araç hayatınıza pek çok açıdan artı katabilir. Hayatınızı kolaylaştırabilir, yaşam konforunuzu arttırabilir. Bunun için araçlarınıza daima iyi bakmalı, bakımlarını aksatmamalısınız.

Araçlar aynı zamanda kişiselleştirilebilen nesnelerdir. Sahip olduğunuz araçlara çeşitli aksesuarlar ve uygulamalar ilave ederek tarzınıza en uygun hale, sizi en doğru biçimde yansıtacak dekorasyonlara bürüyebilirsiniz. Bunun için profesyonel bir oto kuaför bütün beklentilerinizi karşılayacaktır. Bct Garage olarak tam da bu noktada kaliteli çözümler üretiyor, onlarca farklı uygulama ile araçlarınızın sahip olması gereken bütün uygulamaları hayata geçirebiliyoruz.

İstanbul otomotiv sektörünün öncülerinden birisi olarak her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini öncelik kabul ediyoruz. Alacağınız hizmetlerin beklentilerinizi tam olarak karşılamasına azami dikkat ediyoruz. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmak adına sektördeki en seçkin markaların en yeni ve en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyoruz. Araçlarınızın markası ve modeli her ne olursa olsun ihtiyaçlarını tespit ediyor, tercihleriniz doğrultusunda yapılmasını istediklerinizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, profesyonel ekibimizle birlikte araçlarınıza şıklık, estetik, hijyen ve konfor kazandıracak uygulamalara imza atıyoruz. Oto seramik kaplama, oto pasta cila, detaylı oto yıkama, oto far temizleme, oto cam filmi uygulaması ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR