• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Belde Sıhhi Tesisat

Adres :

Yenişehir Mahallesi Millet Caddesi Mustafa Akyol Sokak Belde Avm No: 3/44 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Demir - Abdurrahman Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

huseyindemir0434@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 207 35 30

Whatsapp 2:

0 (537) 853 65 54

Belde Sıhhi Tesisat ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe verdiğimiz hizmetle birçok müşterimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Tecrübeli ekibimizle en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Su tesisatının kurulumu oldukça önemlidir. Kurulum esnasında herhangi bir hataya yer verilmemeli, kurulum doğru yapılmalıdır. Eğer kurulumla ilgili bir hata yaşanırsa ilerleyen süreçte ciddi sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle tesisat kurulumu mutlaka tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır. Bizler tecrübeli ekibimizle tesisat kurulumu yapmaktayız. Tesisat kurulumu öncesinde proje hazırlama yapıyoruz. Proje hazırlama esnasında gerekli kontrolleri yapıyoruz. Tesisat kurulumu için uygun ortamı oluşturuyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz. Firma olarak tesisat için proje çizme, tesisat kurulumu ve tesisat tamiri yapıyoruz. Tesisat tamiri, tesisat bakımı ve onarımı alanında da başarılı çalışmalarla hizmet veriyoruz.

Tam donanımlı firmamızda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. Firma olarak garantili tesisat çalışmaları yapıyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemelerle istek ve ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz. Firma olarak aynı zamanda kombi bakımı ve onarımı da yapıyoruz. Doğru, güvenilir, garantili ve uygun fiyatlı tesisat işlemleri için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler kendimizi bu sektörde geliştirerek her zaman daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR