• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Belek Yapı Dekorasyon

Adres :

Pamukyazı Mah. 7413 Sokak No : 13 İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Belek

E-Posta Adresi :

smtblk92@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 960 08 03

İzmir iç dekorasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; yapı dekorasyon ve inşaat konularında anahtar teslim dekorasyon çalışmaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar iş ortaklarımız ile üstlendiğimiz tüm proje ve uygulamaları başarı ile tamamladık. Adımızdan övgü ile bahsettirdik. Dolayısıyla sektörün en çok aranılan isimlerinden birisi olduk. Bugünden sonra da sektördeki güvenilirliğimizi korumaya ve daha kapsamlı projelerde yer almaya her zaman hazırız.

Modern çağın teknolojik gelişmelerinden sonuna kadar yararlanmakta olan firmamız; siz değerli müşterilerimizin hem zevkine hem de bütçelerine uygun projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Firma olarak amacımız; uyguladığımız estetik ve işlevsel uygulamalar ile yaşam alanlarınıza daha modern görünümler ve daha kullanışlı alanlar kazandırmaktır. Bu amacımız ekseninde birinci sınıf işçiliğimiz ve A kalite malzeme kullanmamız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Firma olarak sektörde uzun yıllar var olmanın kazandırdığı bilgi, birikim ve tecrübeye sahibiz. Bu tecrübelerimiz ile ev, iş yeri, ofis gibi tüm yaşam alanlarınıza değer katmaktan gururluyuz. Siz de hayalinizdeki projeleri gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız; firmamız kullanım, verimlilik ve ekonomiyi en üst düzeyde tutarak daima yanınızdadır.

Firma olarak hedefimiz sektördeki itibarımızı koruyarak sürekliliğimizi devam ettirmektir. Dolayısıyla kaliteli hizmet, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı değerlerimizden katiyen ödün vermeden özverili ve titiz çalışmalarımız ile sektördeki varlığımızı korumakta kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR