• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Benim Dünyam Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Adres :

Aşağı Hisar Mah. Antalya Cad. No: 33 Kat 4 Daire 405 Manavgat City Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümmü Nur Öz Arslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 767 23 07

İnsanların duygu durum dünyasına inen ve bu konuda insanlara yardımcı olan Benim Dünyam Psikolojik Danışmanlık Merkezi artık birmilyonnokta.com bünyesinde.

Hayatın stresi, planlarımızın yolunda gitmemesi, olumsuz insanların oluşturduğu yıpranma veya sürekli bir rekabet içine girerek kazanmaya çalışmak bir yerden sonra insan psikolojisini çökertebiliyor. Sadece bunlar değil herhangi bir kaza geçirdiğimizde olayın şokundan sonra psikolojik olarak gerçekten rahatsız bir dönemden geçeriz. Bir diğer örnekle üniversite sınavının veya hayatta herhangi başka bir sınava girmeden önceki psikolojik bunalım ve sınav sonrası oluşan olumsuz psikoloji bizleri yıprata bilmektedir.

Duygu durum dünyamıza inerek elinizden tutan Antalya psikolojik danışmanlık bundan sonra hizmetinizde. Kendinizi yalnız hissetmeyin, üzülmeyin, stres yapmayın, hayatımızdaki tüm olumsuzlukların kalıcı olduğunu düşünmeyin. Bizler uzman bir kadro ile tam anlamıyla tarihte büyük adımlar atmış büyük psikolog ve psikiyatristlerin izinden yürütmekteyiz. Deneyimimiz ve sürekli kendini yenileyen öğrenme tempomuzla insanların yanında olmaya devam ediyoruz.

Umutsuzluğa kapılmayı bırakma zamanı. Güvenle her konuyu paylaşıp beraber çözüm arayışına gireceğiniz güvenilir firmamız, tamamı ile çözüm odaklı prensibiyle hastaların hayatına adeta sihirli bir değnekle dokunmakta. Tek amacımız sizin iyiliğiniz ve bunun için tam takım el ele amacımıza yürümekteyiz. Daha rahat ve sağlıklı bir toplum yaratmak hepimizin elinde. El ele verelim tüm sorunları beraber aşalım. Unutmayın aşılmayacak şey yoktur, yeter ki biz isteyelim ve kararlı olalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR