• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beratım Beton İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adres :

İsmet Kaplan Mah. Şehit Nevres Bulvarı Deren Plaza No: 10 İç Kapı No: 11 İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulbaki Oktay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 733 36 26

Whatsapp 2:

0 (530) 096 05 47

İnşaat sektöründe hizmet veren Beratım Beton İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti. birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe yılların deneyimine sahip kurumsal kimliğimizle sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Firmamız kaliteli hizmet vermeyi prensip edinerek faaliyete geçtiği ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörde sizlerin taleplerine en uygun arzı gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız malzeme kalitesi ve kaliteli işlerimizle ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere tedarik etmekteyiz.

İzmir yapı inşaat firması olarak yolun başında sağlam temeller atmanızda aracı hizmetler sunmaktayız. Firma olarak dolgu beton uygulamaları ile sizlerin hizmetindeyiz. Farklı beton uygulamaları ile taleplerinize cevap vermekteyiz. Saha beton dökümü, baskı beton uygulaması, epoksi zemin kaplama, dış cephe mantolama ve iç dekorasyon hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Uzun ömürlü nitelikli hizmetlerimizle müşterilerimizin güvenini kazanmış bir firma olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Firma olarak uzman bir kadroyla titiz çalışmalar yürüterek sizlere en ideal hizmetleri sunuyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri istikrarlı bir büyüme yakalayarak bugün geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Başladığımız her işi müşterilerimizin tam memnuniyeti ile sonlandırmaktayız. Uzun veya kısa vadede müşterilerimizle iletişimimizi sürdürerek hizmet kalitemizi ortaya koymaktayız. Firmamız en uygun zamanda ve pratik bir şekilde sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri tamamlamaktadır. Faaliyet verdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Tüm hizmetlerimizde uygun fiyatlar ve makul ödeme koşullarıyla kolaylıklar sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR