• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berceste Güzellik Salonu

Adres :

Adatepe Mahallesi 62/1 Sokak No: 2 Kat: 1 Daire: 2 İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Develi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 995 53 30

Birmilyonnokta.com kendine Berceste Güzellik Salonu isimli yepyeni bir üye edindi. Güzellik sektörünün usta ismi olan firmamız, işinde son derece başarılı ve atılgan bir çalışan kadrosuna sahiptir. Her geçen gün kendini geliştiren ve yeni uygulamalar ile farklı bir hizmet anlayışı geliştiren firmamız, çok özel bir hizmet sunmaktadır. Düzenli müşterilerine inanılmaz fırsatlar sunan ve yeni tanıyanlar için de devasa kampanyalar uygulayan bu firma ile hala tanışmadınız mı?

İzmir güzellik merkezi, saçtan cilde, makyajdan epilasyona, bölgesel zayıflamadan gözenek sıkılaştırmaya, kirpikten tırnağa kadar birçok özel hizmeti ile sizleri yeniliyor. Yenilik güzeldir ve hayatımızda sürekli yenilik olmalıdır. Güzelleşmek için birçok ürün kullandınız ama sonuç alamadınız mı? Hemen bizi arayın ve güzelliğinizin ilk randevusunu oluşturun. Daha ilk seansınızda inanılmaz sonuçlar alabileceğiniz firmamız çözüm odaklı hizmet vermektedir. Bomba gibi kampanyaları ve şok paket fiyatları ile firmamız müşterisinin yüzünü güldürmeyi de ihmal etmiyor.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Bununla beraber düzenli olarak moda dergileri ve kozmetik ürünler bulunduran firmamız, her üründe kaliteye büyük önem vermektedir. Tüm ürünlerinde düzenli temizlik yapan ve son kullanma tarihlerine dikkat eden firmamız, müşteri sağlığına son derece uygun hareket etmektedir. Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamızı arayarak güzellik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Daha ne duruyorsunuz, hemen arayın ve on yaş gençleşmenin yoluna ilk adımınızı atın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR