• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berfin Danışmanlık

Adres :

Menekşe 1.sokak Nergiz Apartmanı A Blok No: 10/6 Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gül Pehlivan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@berfindanismanlik.com.tr

Whatsapp 1:

0 (530) 797 06 50

Whatsapp 2:

0 (530) 797 06 50

Whatsapp 3:

0 (533) 451 06 63

Whatsapp 4:

0 (532) 055 72 66

İnsanların en değerli hazinelerinin sağlık olduğunun bilincinde hareket eden bir firma olarak bizler yaşlı ve hasta bakımına odaklandığımız hizmetlerimizde siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yoğun iş temposu ile birlikte ailesinin büyüklerine bakmakta zorlanan kişilerin güvenebileceği bir bakım firması arayışında sizlere yardımcı oluyoruz. Berfin Danışmanlık olarak hasta ve yaşlı bakımına odaklandığımız çalışmaları profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Hasta ve yaşlı bakımı dendiğinde ilk akla gelen Ankara danışmanlık firmalarından biri olan bizler evde bulunan hastalar için bakımdan korumaya, anne bakımından hemşirelik bakımı gibi pek çok alana kadar en kaliteli hizmetleri sizlere sunabiliyoruz. Hizmetlerimizi veren kadromuzun içerisinde ebelerden sağlık memurlarına, sünnetçilerden iğnecilere ve pansumancılara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet verilebiliyor olmasıyla tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. Özellikle hamilelik dönemlerinin ardından doğum sonrası izleme ve takip süreçlerinde siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Her biri alanında eğitimli profesyonel ekibimizle vermekte olduğumuz hizmetlerde evde hasta bakıcı hizmetlerimizi en kaliteli haliyle sizlerle buluşturuyoruz. Yıllardır aynı işi yapmış olmamızın getirdiği deneyimler sayesinde tıpkı hastane ortamında olduğu gibi evde ede en iyi şekilde hizmet verebiliyoruz. Her zaman oldukça zor bir iş yaptığımızın farkında olarak hastalarımıza ve yaşlılarımıza en iyi duygularla yaklaşıp hem bu kişilerin hem de bu kişilerin yakınlarının zor durumlardan kurtulmasına yardımcı olmayı mümkün hale getirebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR