• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bergama Taksi Zeus

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı 74/c İzmir » Bergama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melih İpekliler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mipekliler1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 364 94 05

Whatsapp 2:

0 (551) 047 16 61

İşletmemiz; İzmir taksi sektöründe faaliyet göstermektedir. İşletmemiz taşımacılıkta gösterdiği yüksek performans ile siz değerli müşterilerimize güvenilir ve rahat bir ortamda hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmak amacı ile sektöre adım atan işletmemiz; güvenilir, dürüst, ilkeli ve etik bir ticari anlayışı benimsenmiştir. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimizi bir telefon ile bulunduğunuz noktadan alarak istediğiniz konuma güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktayız.

İşletmemiz; siz değerli müşterilerimize günlük yaşantının içerisinde konforlu araçlarımız ile 7/24 taksi hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği işletmemizin vazgeçilmez temel ilkesidir. Bu ilkemiz doğrultusunda gerek şehir içi gerek şehirlerarası taksi hizmetinde en makul ücretler ile her zaman yanınızdayız.

İşletme olarak araç filomuzun hijyen ve temizliği en hassas olduğumuz konulardır. Araçlarımızın temizliği en ince ayrıntısına kadar günlük olarak yapılmaktadır. Bununla birlikte işletmemiz siz değerli müşterilerimize özel anlaşmalar ile indirimli öğrenci taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. İşletme olarak görevimizin sadece taşımacılık değil aynı zamanda bir yardım hizmeti olduğunun farkındayız. Özellikle hastane gibi acil durumlarda hiç vakit kaybetmeden verdiğiniz adrese ulaşmaya en azami gayreti göstermekteyiz.

İşletme olarak güler yüzlü personelimiz ve konforlu araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize dün olduğu gibi yarında hizmet vermek başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin müşterilerimizin çağrılarına hızlı bir şekilde yanıt vererek en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR