• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berk Kuyumcu

Adres :

Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı Selçuk Apartmanı No: 93/b Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berkcan Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Berk Kuyumcu, birmilyonnokta.com üyesi olarak Adana takı ve aksesuar sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzde giderek değer kazanan kuyumculuk sektöründe farklı takı tasarımları yapılmaktadır. Takı tasarımında ve üretiminde birçok yenilik yapılmıştır. Bizler de firma olarak bu yenilikler doğrultusunda farklı takı tasarımlarını üreterek hizmet vermekteyiz.

Takı ve aksesuar tasarımında ön plana çıkan firmamızda şık ve zarif birçok ürün bulunuyor. Günümüzde takı ve aksesuarlar altın ve gümüş ile tasarlanarak değer kazanıyor. Kolye, küpe, bileklik, bilezik, yüzük gibi takılar özenle tasarlanarak üretilmektedir. Zarif, kaliteli ve şık takılar hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Çukurova üzerinde bulunan firmamızda farklı tasarımlarda üretim yapılmaktadır. Bizler müşteri odaklı geliştirdiğimiz takı ve aksesuar tasarımıyla hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Atölyede geliştirilen tasarımlar özel ekip ile üretiliyor. Her sezon yeni ve farklı tasarımlarla takı satışı yapıyoruz.

Takı ve aksesuar fiyatlarında artış görülüyor. Bizler doğru ve uygun fiyat aralığında ürün satışı yapmaya özen gösteriyoruz. Değerli müşterilerimizin aradığı tasarımı ve üretimi yaparak %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda farklı tasarımlar yapıyoruz. Sizler de aradığınız takı ve aksesuar için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler