• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berk Oto Kurtarma

Adres :

Yavuzselim Mahallesi Bakırcılar Caddesi Yeni Sanayi Sitesi No.29 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berk Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 155 33 46

Whatsapp 2:

0 (536) 552 21 40

Berk Oto Kurtarma, birmilyonnokta.com üyesi olarak Kahramanmaraş'ta hizmet veriyor. Günümüzde trafiğe çıkan araç sayısı giderek artıyor. Araç sayısı artarken yolda kalan araçların da sayısı artış gösteriyor. Araçlar farklı nedenlere bağlı olarak yolda kalabiliyor. Bu gibi durumlarda yolda kalan araçları firmamız kurtarıyor. Kahramanmaraş yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Aracınızla seyahat ederken farklı nedenlere bağlı olarak aracınız arızalanabilir ve yolda kalabilir. Bu gibi durumlarda telaş yapmamak, profesyonel adım atmak önemlidir. Yolda kalan aracınız için güvenilir yol yardım firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda aracınızı kurtarıyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Araçlar genellikle yakıtın bitmesi, lastiğin zarar görmesi, motorun arızalanması gibi nedenlere bağlı olarak yolda kalıyor. Yolda kalan tüm araçlar özenle oto kurtarma aracına yerleştiriliyor. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde herhangi bir aksilik olmadan araçlar bulunduğu noktadan alınıyor ve istenilen noktaya ulaştırılıyor.

Yol yardım sektöründe kullanılan özel araçlar vardır. Aynı zamanda taşınan aracın zarar görmemesi için bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Tecrübe sahibi ekibimiz gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde taşınan araçlar herhangi bir zarar görmez. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak her zaman bütçe dostu fiyatlarla hizmet verir. Fiyatlar bütçe dostu olduğu gibi doğrudur. Maddi ve manevi zarara uğramamak, zamandan tasarruf etmek için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR