• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berk Parke ve Dekorasyon

Adres :

Gazi Mah. Şehit Murat Nuraydın Cad. Şahin Akbay Apt. No: 5 Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sait Murat Erberk

E-Posta Adresi :

saiterberk96@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 306 21 69

Berk Parke ve Dekorasyon ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Hatay iç dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, bu doğrultuda uygun çalışmalar yapıyoruz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini ve güvenini yüksek tutuyoruz. Özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda geniş kapsamlı hizmet veriyoruz.

Ev ve işyerleri başta olmak üzere farklı kullanım alanları için hizmet veriyoruz. Firma olarak parke ve dekorasyon alanında tecrübe sahibiyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalar doğrultusunda yapılara parke döşeme yapıyoruz. Firmamızda farklı desenlerde ve tasarımlarda parkeler bulunmaktadır. Her parke ise kendine ait özelliklere sahiptir. Parkelerin tasarımı ve özellikleri değişmektedir. Müşteri isteğine uygun parke satışı yaparak müşterilerimizin aradığı hizmeti vermekteyiz. Firmamızda sadece parke satışı yapılmamaktadır. Aynı zamanda yapıların dekorasyonu için çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Tavan tasarımı, duvar tasarımı, TV ünitesi tasarımı, raf tasarımı gibi farklı işlemler özenle gerçekleştirilir.

Firmamızda görevli ekip geniş kapsamlı hizmet vermektedir. Kullanım alanına ve amacına uygun tasarımlar özenle gerçekleştirilir. Bu tasarımlar kısa sürede hazırlanır ve müşteriye teslim edilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı tasarımlar yapılabilir. Tasarlanan ve üretilen ürünler ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz kısa sürede profesyonel hizmetten faydalanmış olur. Sizler de doğru ve uygun fiyata aradığınız hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler