• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berke Koltuk Yıkama

Adres :

- İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akcan Bey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 060 51 56

Temizlik sektöründe hizmet veren Berke Koltuk yıkama birmilyonnokta.com üyesidir. Temizlik bizim işimi diyerek çıktığımız bu yolda ilk günden beri uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firma olarak en yeni teknolojiler ve sektörümüzün ihtiyaç duyduğu imkanlara sahip bir şekilde sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı sizlere hijyenik ve çok daha yeni bir şekilde teslim ediyoruz. Birinci sınıf kalite temizlik ürünleri ile temizlik işlemlerimizi yürütmekteyiz.

İstanbul koltuk yıkama olarak uzmanı olduğumuz alanda sizlere en nitelikli hizmetleri sunmaktayız. Uzun vadede memnun kalacağınız ve her daim tercih edeceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Müşteri memnuniyeti bizim en temel prensibimizdir. Sizleri taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek için her türlü donanıma sahip bir firma olarak huzurunuzdayız. Bu doğrultuda ticari kazancı arka plana atarak tüm hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Firma olara; koltuk, sandalye, çekyat, yatak yıkama işlemlerini yerine getirmekteyiz.

Firma olarak hitap ettiğimiz müşteri kitlesinin genişliği ile verdiğimiz kaliteli hizmetleri tescillemekteyiz. Firmamız sizlerin ihtiyaç duyduğu önemli hizmetleri makul fiyatlarla sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için mali engelleri ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlerin güvenini kazandık. Her geçen gün hizmet yelpazemizi daha da genişleterek yolumuza devam ediyoruz. Uzun vadede kalıcı hizmetler için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR