• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bernis Kuaför

Adres :

Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi Barış Caddesi No: 25/b Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Meydan

E-Posta Adresi :

mnkmmeydan@gmail.com

Hayallerinizdeki güzelliğe kavuşmak adına gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, Bernis Kuaför isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyar. Muğla Milas’ta hizmet vermekte olan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetlerle gönlünüzde taht kurmaya geliyor.

Muğla kuaför sektöründe güzellik ve kişisel bakım adına, sunulabilecek her türlü hizmet bünyemizde bulunmaktadır. Alanında uzman personellerimizle, ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Milas en yakın bayan kuaför salonu olarak, sizi olduğunuzdan daha güzel ve bakımlı yapmak öncelikli gayemizdir.

Yüzünüzün her zaman mükemmel gözükmesi için sunduğumuz, kalıcı makyaj ve özel kaş tasarımı uygulamamızla kendinizi olduğunuzdan daha da güzel görmeye hazır olun. Güzelliğinizi ön plana çıkartmak için göz ve kirpikler çok önemli unsurlardır. Salonumuzda sunduğumuz ipek kirpik uygulamasıyla, size bunu sağlayacağımızı garanti ediyoruz. Aynı şekilde kirpiklerinizin daha da dikkat çekici olmasını sağlamak için, kirpik lifting uygulamamızdan da faydalanabilirsiniz. Bunların yanında sunduğumuz manikür ve pedikür hizmetiyle sizde mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Saç tasarım merkezlerimizde isteğinize göre, size özel tasarladığımız saç ombre uygulaması yapmaktayız. Aynı şekilde kusursuzluğunuzun imzası olması açısından tercih edebileceğiniz, saç keratin bakımı hizmetimizde bünyemizde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gelinlerimize özel olarak tasarladığımız, gelin saçı tasarımı uygulamamızla en güzel gelin siz olabilirsiniz. Mükemmelliğe bir adım daha yaklaşmak için, tek yapmanız gereken kapımızı çalmak. Hayallerinizdeki güzelliğe kavuşmanız adına, firmamızın size en iyi hizmetleri vereceğine dair bize güvenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR