• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Berran Özkaya Güzellik Salonu

Adres :

Konacık Mah. Kanuni Sultan Süleyman Cad. Şehit Kubilay Sok. No: 11b2 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berran Özkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@berranozkaya.com.tr

Whatsapp 1:

0 (533) 511 91 44

Güzellik sektöründe oldukça modern ve yenilikçi çalışmalara imza atan firmamız Berran Özkaya Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Günümüzün yenilenen ve gelişen güzellik algısını en doğru şekilde yorumlayarak bu alanda hizmetler sunuyoruz. Geniş hizmet ağımızda yer alan farklı işlemleri profesyonel bir bakış açısı doğrultusunda harmanlayarak güzellik merkezimizde sizlerle buluşturuyoruz.

Muğla güzellik salonu hizmeti veren işletmeler arasında pek çok ihtiyaca yönelik hizmet sunan işletmemiz, yenilikçi tavrı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. İşlemler esnasında sunduğumuz tüm cihazlar periyodik bir düzende kontrol edilmekte ve performans kalitesi teste tabi tutulmaktadır. Bu gibi önemleri alarak sizlere sunmakta olduğumuz tüm hizmetlerde maksimum verim sağlamayı hedefliyoruz.

Sizlere kaliteli bir güzellik hizmeti deneyimi sunmak firmamız için oldukça değerlidir. Başta kaş tasarım hizmetleri olmak üzere; lazer epilasyon, kalıcı oje, kalıcı makyaj ve altın oran kaş alımı gibi pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu işlemlerin her biri alanında profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır.

Berran Özkaya Güzellik Salonu ailesi olarak müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunmak firmamız için son derece önemlidir. Bu amaç doğrultusunda kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Sizler de güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere firmamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hizmet ağımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler