• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beşkonaklı ve Adıyamanlılar Adaklık ve Kurbanlık

Adres :

Varsak Aytemiz Güleç Petrol 100 M İlerisi Sağda 07 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Zor - Mehmet Koyun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 460 24 93

Whatsapp 2:

0 (545) 501 27 17

Antalya Kepez’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetini sürdüren Beşkonaklı ve Adıyamanlılar Adaklık ve Kurbanlık işletmemiz insanların en temel ihtiyaçlarından birisini karşılamaktadır. Hayvancılık insanlık tarihinin en eski zamanlarından bu yana süregelmektedir. Hayvanların insanların etinden, sütünden, gücünden, yününden vs. yararlanması için yaratılmasından dolayı her zaman evcil hayvanlar beslenmekte, yetiştirilmekte, bakılmakta ve zamanı geldiğinde kullanılmaktadır. Günümüzde hayvancılık büyük bir değişim geçirmiş, konar göçer yaşamdan yerleşik yaşama evirilmiştir. Bunun neticesinde de özel dizayn edilmiş çiftlikler oluşturulmuştur.

Antalya hayvancılık sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler önceliği daima müşteri memnuniyetine vererek modern bir çiftlik ortamında ve olabildiğince doğal şartlarda hayvanlarımızı besliyoruz. Bölgemizden en iyi hayvanları sizler için topluyor, besliyor ve yılın her döneminde bakımlı, besili hayvanlara sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Kaliteden kesinlikle taviz vermediğimiz alanda bütün hayvanlarımızı özenle seçiyor, diama veteriner kontrolünde olarak sağlıklarını muhafaza etmelerini sağlıyoruz. Adaklık hayvan ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çeşitli alternatifleri yılın her diliminde hazır ettiğimiz gibi Kurban Bayramı için kurbanlıklarımızı özel olarak hazırlıyoruz. Kurban olabilme şartlarına sahip, sağlıklı ve besili hayvanlar arasından dilediğiniz gibi kurbanlık ihtiyacınızı karşılayabilmenize yardımcı oluyoruz. Üstelik Kurban Bayramı günü kesim, parçalama gibi işlemleri de özel dizayn edilmiş merkezimizde, uzman kasaplarımızla yapıyor, sizleri bütün zahmetten kurtarıyoruz.

Küçükbaş kurbanlık çiftliği, kurbanlık kesim hizmeti, kurbanlık alım satımı, adaklı alım satımı gibi her türlü ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla karşılık veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR