• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beşyildiz Oto

Adres :

Topçular Mah. Rami Kışla Cad. No: 88/a Eyüp / Istanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

muharrem81demir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 720 40 09

Aracınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Müşteri haklarını, müşteri memnuniyetini ve güvenini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı eksiksiz ve kusursuz olarak gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir çalışmalarımızla hareket ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla bugüne kadar müşterilerimizin memnuniyetini hep yüksek tuttuk. Bugünden sonra da müşteri memnuniyetini yüksek tutarak çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Aracınızın arıza yapması durumunda özel sistemimiz sayesinde arızanın nerede olduğunu kısa sürede anlıyoruz ve o doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Göçük düzeltme, oto boyama, lastik tamiri ve bakımı, oto tamir ve bakımı, oto yıkama gibi alanlarda firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Yedek parça ihtiyaçlarınıza güvenilir ve kaliteli malzemelerle cevap bulan firmamız aynı zamanda aracınız için ihtiyaç duyduğunuz aksesuarların satışını da yapmaktadır. Burada sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de bu hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için güler yüzlü, samimi, saygılı, çalışkan, azimli ve dürüst kişiliğe sahip ekibimizle birlikte çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Ekibimizin hızlı yapıya sahip olması sayesinde çalışmalarımızı kısa sürede bitirmiş oluyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin ve firmamızın zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Sizler de firmamızı bu doğrultuda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR