• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Betam Teknik

Adres :

Sakarya Mah. Çan Cad. No: 151/152 Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Alçın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erdemalcin95@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 466 79 80

Whatsapp 2:

0 (545) 402 20 17

Çanakkale Biga’da faaliyetlerine devam eden Betam Teknik birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Firmamız her zaman yaşam koşullarının daha iyi hale getirilmesini öncelemektedir. Bunda tesisat sistemlerinin büyük pay sahibi olduğunu düşünüyoruz. Doğalgaz tesisatları, su tesisatları, sıhhi tesisatlar ve diğer tesisat sistemlerinin mekanlarınızda daha proje aşamasından itibaren en iyi şekilde yapılması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden dünya standartlarında çözümler geliştirmek adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz.

Çanakkale teknik servis sektörünün lider firmalarından birisi olarak çok geniş bir hizmet yelpazesi sağlıyoruz. Kombi servisi olarak başta baymak ana bayiliği yapıyoruz. Bununla birlikte bütün marka ve modellere dair kombi servisi görevi üstleniyoruz. Kombilerinizin düzenli bakımlarını yapıyor, tamirlerini gerçekleştiriyoruz ve kullanım ömürlerini uzatıyoruz. Periyodik bakımlar sayesinde kombilerinizden alacağınız verimi en üst seviyeye taşıyor, enerji tasarrufunu yükseltiyor, bütçe dostu çözümler sunuyoruz.

Düzenli olarak petek temizleme yapıyoruz. Peteklerinizin odalarınızı en iyi şekilde ısıtmasına yardımcı oluyoruz. Bunun dışında her türlü sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Tesisat kurulumlarından tamir bakım, onarıma dair her türlü desteği sağlıyoruz.

Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz her türlü ihtiyaçlarınıza, danışmanlık taleplerinize karşılık vermekte, alo sıhhi tesisat desteği sağlamaktadır. Yaşadığınız her türlü sorunda 7 gün 24 saat bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. En modern ürünleri en uygun fiyatlara buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler