• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyaz Döner ve İskender

Adres :

Anıt Mahallesi Kaleburcu Caddesi Nurettin Barutçu Apt. No: 2/2 ( Cengiz Topel Lisesi Karşısı) Tarsus/mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Ergünöz

E-Posta Adresi :

kenancanergunoz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 626 28 23

Beyaz Döner ve İskender olarak; Mersin Tarsus içerisinde hizmet veren firmamız, yüksek kalite ve cazip fiyatları tek çatı altında birleştiriyor. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı firma düsturumuz ile kıymetli ve değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Alanında lider ve öncü konumda olan firmamız, sizlerden aldığı büyük güç ile her geçen gün kendini daha iyiye taşıyarak sizlere daha güzel hizmet vermeyi sürdürüyor. Firma olarak, müşterilerimize güler yüzle hizmet vermeye çalışıyor ve restoranımızdan mutlu şekilde ayrılmalarını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yaprak et döner ve İskender seçeneklerimiz ve zengin çorba içeriği yelpazemiz ile sizlerin hizmetinde olan Beyaz Döner ve İskender, alanında yetkin ve deneyimli aşçıları ve genç ve dinamik garson kadrosu ile dikkat çekiyor.

Mükemmel lezzet ve üstün kalite anlayışı ile sektöründe isminden söz ettiren firmamız, yüksek kalite hizmeti daha uygun fiyatlara almanızı kendisine ilke edinmiş mutfak ekibini firma bünyesinde bulundurmaktadır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden Beyaz Döner ve İskender firmamız, sizlerin istek ve önerilerini dinlemekte ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını daha yüksek noktalara çekmeye devam etmektedir. Mersin Tarsus içerisinde huzurlu ve nezih ortamı ile dikkat çeken lokantamız içerisinde aile salonumuz da bulunmaktadır. Mersin Tarsus Restoran şubemizde lezzet severlerin hizmetinde olmaktan büyük şeref duyuyoruz. Çalışma saatlerimiz içerisinde istediğiniz zaman restoranımıza konuk olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR