• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beylikdüzü Karot ( Güreller Karot )

Adres :

Beylikdüzü Büyükşehir Mah.atrium Çarşısı İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Gürel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gureller_karot@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 748 47 53

İnşaat sektöründe karot alanında çalışmalar yürüten firmamız sizlere beton delme, beton kesme ve kolon güçlendirme gibi alanlarda başarılı hizmetler sunmaktadır. Yapılarda yapacağınız tadilatlarda betonlarda açılacak delikler veya betonların bir bölümünün kesilmesi gibi işlemlerde sizlere gelişmiş ekipmanlarımız deneyimli ekibimiz ile profesyonel şekilde hizmetler sunmaktayız. Beton filizlendirme ve temel güçlendirme çalışmalarını da sorunsuz bir şekilde yürütmekteyiz.

Hizmet sunduğu alanda yıllardır başarılı şekilde çalışmalarını yürüten firmamız sizlere yapıların beton kısımlarında yapılacak tüm işlemlerde profesyonel çözümler üretmektedir. Yapılacak tadilat işlemlerinde veya yapının güçlendirilmesi gibi işlemlerde sektörün en gelişmiş yöntemleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. Yapılacak tüm işlemlerin sağlıklı bir şekilde yapılması başarılı sonuç alınmasını sağlıyoruz.

İstanbul karotalanında karot çalışmalarını başarılı şekilde yapan firmamız sizlere beton delme ve kesme işlemlerinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kullandığımız en yeni teknikler ile oldukça başarılı çalışmalar yaparak bu alanda sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Yapılarınızdaki kolon güçlendirme veya temel güçlendirme çalışmalarında da gelişmiş ekipmanlarımız ve konusunun uzmanı olan ekibimiz ile başarılı çalışmalar yürütmekteyiz.

Firmamız sizlerin iç tesisat işlemlerinde beton altı yapılacak olan uygulamalarda sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. Epoksi tamir işlemlerinde de profesyonel hizmetler sunan firmamız, yapılardaki tüm tadilat işlemlerinde iş yükünüzü hafifletecek oldukça başarılı uygulamaları sizlere sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak yapılarınız için en geçerli çözümleri üreterek çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR