• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Beyoğlu Kebap Çorba Tantuni

Adres :

Yıldırım Beyazit Mah. Vadi Sokak Laleli Camii Civarı Çay Ve Ötesi Yanı Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Akyel - Halil Akyel

E-Posta Adresi :

halilakyel43@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 790 98 51

Whatsapp 2:

0 (542) 215 46 59

Kebap çeşitleri, ülkemizin en sevilen ve bilenen lezzetlerindendir. Dünyaca ünlü bir yiyeceğimizdir. Ülkemizde ve dünyada çok beğenilmesi ve tercih edilmesi nedeniyle çok fazla sayıda kebapçı vardır. Önemli olan en lezzetlisinin nerede olduğunu bilmek ve orada kebap yemektir. Lezzetli bir kebap yapabilmek için ustalık gerekmektedir. Zira kebap yapmak son derece titizlik gerektiren özel bir iştir. Bu konuda sizlere en lezzetli kebap örneklerini sunabilmek adına Beyoğlu Kebap Çorba Tantuni olarak biz, Kütahya restaurant sektöründe hizmet vermekteyiz.

Restoranımız, sahip olduğu tecrübe ve yetkinlikle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çabalamaktadır. En doğal, sağlıklı ve taze ürünlerin kullanıldığı yiyecekleri sizlere sunmaktadır. Bu noktada işinin ehli şeflerle çalışmaktadır. Ayrıca servis etme konusunda da kaliteyi yakalamak için nitelikli ve ilgili personellere sahiptir. Restoranımız nefis kebap ve ızgara çeşitleriyle sizlerin damağında unutulmaz bir lezzet bırakır. Bunula birlikte şahane et ya da tavuk tantunisiyle bağımlısı olacağınız tatlar sunar. Bununu yanında müthiş şiş ciğeriyle sizlere lezzet sözü vermektedir. Ayrıca şahane çorba çeşitlerimiz de sizleri beklemektedir. Enfes lezzetlerimiz ve kaliteli içecek ve meşrubatlarımızla sizleri nezih ortamımıza bekliyoruz. Tüm bunlarla birlikte paket servisi hizmetimiz de mevcuttur.

Müessesemizde müşteri memnuniyeti en önemli unsurdur. Sizlerin memnuniyeti bizlerin olmazsa olmazıdır. Bu noktada sizlere en iyi hizmeti ve en lezzetli yiyecekleri sunma çabasındayız. Sağlıktan, güvenilirlikten ve hijyenden ödün vermeden sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR