• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bi Cool Burger

Adres :

Ahi Mesut Mah. 1906 Cad. No: 3/b Kelebek Su Parkı Yanı Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Yegin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 130 24 40

Ankara Etimesgut’ta birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak çalışmalarını sürdüren Bi Cool Burger işletmemiz uzun süredir eşsiz lezzetlerin değişmez adresidir. Yeme içme ve eğlence insanın en temel gereksinimidir. Fakat insanlar sadece karınlarının doyması ve temel ihtiyaçlarını gidermek için yiyip içmezler. Yemek masaları birçok şeye vesile olarak kullanılır. En güzel sohbetler oralarda olur, en güzel arkadaşlıklar oralarda pekişir. Dertler o masalarda paylaşılır, paylaşıldıkça azalır. Çözümler üretilir, hayaller kurulur. Bunları daha da çoğalmak mümkündür.

Ankara fast food sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler bir yeme içme ve eğlence mekânı olmanın çok ötesinde hayallerle yola çıktık. Geniş, ferah, nezih, konforlu, güvenli ve modern bir alan inşa ettik. İlk günden bu yana severek tercih edebileceğiniz, bulunmaktan keyif alacağınız bir yer haline gelmeyi hedefledik. Kısa sürede de bunu başararak bölgemizin en gözde yeme, içme ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha fazlası, hep daha iyisi için azimle çalışıyoruz.

İşletme olarak lezzetlerimizle öne çıkıyor, kaliteden taviz vermiyoruz. Her biri güvenilir, marka, sertifikalı, lezzetli ve sağlıklı malzemeleri kullanıyor, ustalarımızın saklı tarifleriyle birbirinden özel menüler hazırlıyoruz. Her bir menümüzü uzman servis elemanlarımızla servis ediyor, güvenle tüketiminize sunuyoruz. Evlere ve işyerlerine de servis ediyor, toplu yemek organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyor, geniş menümüzle her damak zevkine hitap ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR