• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bican Perde Outlet

Adres :

Atatürk Bulvarı Pamir İş Merkezi 114 E/2 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahman Abukan & Nuriye Abukan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 356 60 42

Kaliteli, modern, zarif ve şık perdeleri ile evlere bambaşka bir hava katan firmamız Bican Perde Outlet birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Muğla giyim alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizin için zebra perde satışı, zip perde sistemleri, screen perde modelleri, dikey perde sistemleri, perde aksesuarları satışı, tül perde satışı ve stor perde satışı gibi daha birçok hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır.

Ürünlerimizi her zaman en kaliteli malzemelerden üreterek uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Her zevke ve her bütçeye hitap edebilecek modeller sunarak karar vermenizde de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak her açıdan destek oluyoruz.

Mağazamıza gelen müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde karşılıyoruz. İstedikleri ölçüde ve modelde perdeleri kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde üretiyoruz. Satış sonrası da her zaman destek hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizle ilgili ya da ürünlerimiz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda en kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Perde modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan her zaman bizi arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR