• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgem Şarküteri

Adres :

Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. Köşk Apt. No: 26/a Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şener Vural

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 619 01 88

Bilgem Şarküteri olarak sizlere en doğal ürünleri sunuyoruz ve bu noktada sağlığınıza büyük bir katkı sunmak adına her zaman en iyi ürünleri çıkarmak için büyük uğraşlar sergileyerek ilerliyoruz. Bal, süt ürünleri, pekmez çeşitleri gibi daha birçok ürünümüzle huzurlarınızda duruyoruz ve bu ürünlerden daima faydalanabilmeniz için isteklerinize yetişmek adına üstün efor sarf ediyoruz. Yaygınlaşması gereken bir gıda noktasında hizmet veriyoruz. Zinde ve güçlü bir şekilde hayata atılmanızın en önemli noktalarından birisi her zaman sağlık olmuştur çünkü.

Kars alışveriş alanında sizlerin fayda alacağı nokta, içiniz rahat bir şekilde tüketmenizi sağladığımız ürünlerden kaynaklanıyor. Bu yöresel ürünler gittikçe daha da kıymetli hale gelmeye başlıyor. Çünkü içerisinde yabancı maddeler bulunduran sağlıksız ürünler gittikçe çoğalıyor. Buna dikkat edilmezse ileride kalıcı sorunlar yaşanabilir ya da büyük hastalıklar geçirmenizi sağlayabilir. Dolayısıyla titiz bir seçicilik içerisinde yediğimiz ürünlere oldukça dikkat etmek zorundayız.

Özellikle kahvaltının önemi diğer öğünlere göre çok özel bir konum taşıyor. Kahvaltıyı çok iyi bir şekilde yaptığınızda ve bunları da doğal ürünlerle yaptığınızda hayatı her zaman bir adım önde yaşarsınız. Bunun avantajını yaşadıkça daha da bağımlı ve istekli hale geleceksiniz ve bu rutin içerisinde dengeli beslenmenin artılarını her daim kesintisiz bir şekilde yaşayacaksınız. Sizleri işletmemize davet ediyor ve bütün ürünlerimizden faydalanmanızı sabırsız bir şekilde bekliyoruz. Sağlıklı günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR