• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgin Çocuk Akademisi Anaokulu

Adres :

Karapürçek Mahallesi Yesilkusak Caddesi No 17/c Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Tali

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 884 96 86

Whatsapp 2:

0 (507) 889 41 49

Alanında uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ile sektörde ön plana çıkan firmamız Bilgin Çocuk Akademisi Anaokulu birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan üyelerden biridir.

Ankara eğitim alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyimlerle profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız sizler için matematik eğitimi, görsel sanatlar eğitimi, İngilizce eğitimi, jimnastik eğitimi, değerler eğitimi, robotik kodlama eğitimi, yüzme eğitimi ve drama eğitimi gibi hizmetler vermektedir.

Eğitim hizmetlerimizin yanında doğa gezileri, piknikler ve at binme gezisi gibi aktiviteler de yapıyoruz. Çocuklarınızın hem öğrenip hem de güzel vakit geçirmesi için çok çalışıyoruz. Onlara arkadaşmış gibi davranarak süreçten keyif almalarını sağlıyoruz.

3 yaş ile 12 yaş arasındaki öğrencilerimize eğitim veriyoruz. Kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı yapıyoruz. Yemeklerimizi özenle hazırlayarak herhangi bir sorun yaşanmasını önlüyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak bize güvenmenizi sağlıyoruz.

Gerekli donanıma sahip olan öğretmenlerimizle profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin her biriyle özel olarak ilgilenerek onlara her konuda yardımcı oluyoruz. Velilerimize sürekli bilgilendirmelere yaparak da endişelerini ortadan kaldırıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşım sağlayabilir ya da iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizleri en güzel şekilde ağırlayarak hizmetlerimiz ile ilgili olan sorularınızı teker teker cevaplıyoruz. Öğretmenlerimiz ile de yüz yüze görüşmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR