• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bilgin Halı Yıkama

Adres :

Ertugrul Gazi Mah Kayhan Sok No 13/1 Kartepe Kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Bilgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgin_4191@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 546 41 61

Whatsapp 2:

0 (535) 546 41 61

Whatsapp 3:

0 (531) 428 55 65

Halı, koltuk, stor perde, yorgan yıkmak günümüzde artık evlerin yapısının müsait olmamasından ve kapı önlerinde yıkamanın hijyene uygun olmamasından dolayı işin profesyoneli olan halı yıkama firmalarında yapılması şartı bulunmaktadır. Ayaklarımızı bastığımız ve bebeklerimizin elleriyle emeklediği halılarımız ya da üstünde oturduğumuz koltuklarımız her an sağlığımız için tehlike ihtiva edebilir.

Bilgin Halı Yıkama firması olarak yıkama sektöründe yıllardır aynı hızda ve temizlikte hizmet vermekteyiz. Halının yanında koltuklarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi, stor perdelerinizi yıkama hizmeti olarak Kocaeli Halı Yıkama sektöründe kalitemizle ön sıralardayız. Firma olarak tüm temizlik işlemlerini yürütürken önce leke kontrolü yapıyoruz, temizlik malzemesinin derinlemesine nüfuz etmesini sağlıyoruz ve halılarınızı 6 tur şeklinde yıkıyoruz. Ayrıca koltuk, sandalye gibi eşyalarınızı makinelerimizi evinize getirerek yerinde hizmet veriyoruz.

Gözünüz gibi baktığınız halı, koltuk, perdelerinize gereken özeni gösteriyoruz ve kaliteli temizlik malzemelerimizle eşyalarınızı temizliyoruz. Uzman yıkama ekibimizle teslim ettiğiniz eşyalarınızı lekeden, kirden, mikroptan arındırıyoruz. Evinizden teslim alıyoruz ve evinize teslim ediyoruz ayrıca son model ve profesyonel yıkama makinelerimizle çok kısa sürede ve ücretsiz teslimat yapıyoruz.

Aile bireylerinizin sağlığı için halılarınızı yıkarken sağlıklı ve hijyenik temizlik malzemesi kullanıyoruz. Halılarınızın dokuma kalitesine, materyaline uygun yıkama metotlarımızla halılarınızı zarar görmeden temizliyoruz. Halı, koltuk, stor perde, yorgan, battaniye gibi eşyalarınıza yaptığımız temizlik ve arındırma işlemlerimizden sonra evinize ferahlığı ve tazeliği getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR