• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bioenerji Uzmanı Pınar Sarı

Adres :

Tepebaşı /eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uzmanpinarsari26@gmail

Whatsapp 1:

0 (507) 435 98 27

Whatsapp 2:

0 (507) 435 98 27

Ruhsal olarak yaydığımız olumlu düşünceler fiziksel yaşantımızı etkilemektedir. Bu yüzden olumlu düşünceler içerisinde olmak ve çevreye bu düşünceyi yaymak çevremizi de etkileyecektir. Ağzımızdan çıkan her söz hem vücudumuzu hem de evreni etkilemektedir. Bu yüzden ağzımızdan çıkan sözler belli bir süre sonra gerçekmiş gibi algılanmaya başlar ve gerçek olur. O yüzden çevremize olumlu düşünceler yaymalıyız. Bioenerji Uzmanı Pınar Sarı olarak bizler sizlere bu alanda yardımcı olmak için kurulmuş bir kurumuz.

Bioenerji Uzmanı Pınar Sarı Eskişehir ilinin Tepebaşı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Eskişehir danışmanlık sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin olumsuz düşüncelerden uzaklaşmanız ve olumlu düşünceler içerisine girerek bu düşünceleri çevrenize yaymanız için sizlere destek olmaktayız. Bu desteklerimizi aldığımız profesyonel eğitim ve yeterli tecrübelerimiz ile sizlere aktarmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında profesyonel eğitim almış, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerde kötü düşüncelerden ve fikirlerden uzaklaşarak evrene olumlu enerji yaymanıza yardımcı olan düşüncelere dalmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bioenerji Uzmanı Pınar Sarı olarak sizlere hizmete vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR