• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bir Park Gıda Şarküteri

Adres :

Altayçeşme Mahallesi Efeboz Sokak Evinpark Ada Sitesi No: 11/15cc Dükkan No: 56 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Aktürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 690 23 37

Bir Park Gıda Şarküteri markamız, kendi alanında lider firmalar arasında yer almakta ve İstanbul Maltepe bölgesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Profesyonel düzeyde hizmet skalası ile İstanbul Maltepe gıda, şarküteri ve meze evi hizmetleri ile öne çıkmakta olan firmamız, alo paket meze hizmetlerinde de kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. İstanbul ili Maltepe bölgesinde yer alan genel şube merkezi ile sektöründeki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan markamız, değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Bir Park Gıda Şarküteri markamız; zeytinyağlı meze sipariş hizmetleri, soğuk meze çeşitleri ve toplu meze satış hizmetleri alanında da oldukça nitelikli ve yetkin seviyede çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ve oldukça seçkin içerikli ürün portföyü ile öne çıkmakta olan firmamız, en yakın meze evi hizmetlerinde de kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Her türlü damak tadına uygun zeytinyağlı ve soğuk meze çeşitleri ile öne çıkmakta olan Bir Park Gıda Şarküteri markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir ürün skalasına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit ürün satış hizmetlerine; işletme internet web sitemiz, marka GSM telefon numaramız veya genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR