• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bir Piliç Eryaman Göksu

Adres :

Şehit Osman Avcı Mah. 1071 Malazgirt Cad. Akın 688 45/4c Eryaman Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rukiye Ermişmustafa Ermiş

E-Posta Adresi :

birpilicrymngks@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 137 29 47

Bir Piliç Eryaman Göksu olarak Ankara Etimesgut’ta hizmet veren işletmemiz uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve eşsiz lezzetin durağıyız. Yıllar önce yola çıktığımız ilk günden itibaren bölgemizde çok büyük bir boşluğu doldurduk. Eşsiz lezzetlerimizle kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline geldik. Buna karşın başarılarımızla yetinmeyerek her geçen gün daha iyisini, daha kalitelisini yapmak, hep en iyi kalmak gayretindeyiz.

Ankara restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak gerek mutfak bölümümüzde gerekse servis bölümümüzde her biri alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz.

Deneyimli ustalarımızın hazırlamış olduğu ürünlerimizin hem hazırlanış koşullarında hem de malzeme seçimlerinde kaliteden asla taviz vermiyor, hijyen olgusuna azami özen gösteriyoruz. Tamamı doğal, sertifika sahibi, markalaşmış, bilinirliği yüksek malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. ev ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyor, her zaman sadece en lezzetli yiyecek içeceklerle değil; aynı zamanda en sağlıklı yiyecek içeceklerle de hizmetinizde bulunuyoruz.

Bir Piliç Eryaman Göksu olarak müşteri merkezli, kaliteli, yenilikçi bir yapıya sahibiz. Bu kapsamda sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyor, en son yeniliklerin, teknolojilerin işletmemiz bünyesinde en kısa sürede hayat bulmasını sağlıyoruz. Ferah, nezih salonumuzda lezzetlerimizi sizlere sunduğumuz gibi alo paket hattımıza ulaştığınızda evlerinize, işyerlerinize de siparişlerinizi hızlıca ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR