• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bir Tebessüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Ardıç Sokak No: 32 Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 815 23 96

Whatsapp 2:

0 (537) 470 84 00

Bartın’da hizmet veren firmamız Bir Tebessüm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Bartın eğitim sektörü içinde yer alan özel eğitim merkezimiz öğrencilerimiz için kendi kendilerine yeterli olabilmelerine olanak sağlayan eğitimler vermektedir. Özel eğitim merkezileri genel olarak bazı hastalıkları olan kişilerin kendi kendilerine yetebilmeleri için yapılan fiziksel ve psikolojik tedavilerin tamamını veren kurumlardır. Kurumumuzda özellikle otizmli ve down sendromu olan kişilere destek verilmektedir.

Merkezimizde öğrenme zorluğu çeken kişilere okuma yazma öğretilmektedir. Duyu bütünleme çalışması denilen çevredeki her çeşit uyarıcının algılanmasının sağlanıp buna yanıt verilmesi adına çalışmalar yapılır. Kurumumuza danışan kişiler için öncelikle birtakım tetkikler ve testler yapılır, bu test sonuçlarına göre de nasıl hareket edileceğine karar verilir. Merkezimizde tamamı eğitimli, alanlarında uzman ve yılların deneyimine sahip kişiler çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımız insan ilişkileri kuvvetli ve gözlem yeteneği gelişmiş kişilerdir. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen kurumumuz her türlü donanıma sahiptir. Tüm teknolojik gelişmeler ve tedavilerde gerçekleşen yenilikler takip edilir ve faydalı olacak her gelişme uygulanır.

Yıllardır sektöre hizmet veren firmamız danışanlarımıza yardımcı olup onları topluma kazandırmayı hedefler. Her zaman daha iyisi nasıl olur, etkili tedavi yöntemleri nedir sorularının yanıtını aramaya çalışan kurumumuz sürekli bir gelişim halindedir. Web sayfamızdan kurumumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza çözüm olacak tedaviler için sizleri merkezimize görüşmeye bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR