• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Birlik Metal

Adres :

Merkez: Yeşiltepe Mah. Şener Cad. No: 13 Akyurt / Ankara -- Şube: Öncü Sanayi Sitesi B Blok No: 16 Akyurt / Ankara Ankara » Akyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Güner - Sezer Güner - Tuğba Güner - Mehmet Güner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 851 13 99

Whatsapp 2:

0 (531) 472 84 10

Whatsapp 3:

0 (537) 639 15 14

Whatsapp 4:

0 (544) 511 39 66

Birlik Metal firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara metal sektöründe hizmet veren firmamız Birlik Metal firması sizlere istekleriniz doğrultusunda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri metal hammaddesinden yapmaktadır. En sağlam malzemelerden birisi olan metal ürünleri kullanıcılarına uzun ömürlü ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı da firmamız hizmetlerine metali tercih etmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri bizler için önemlidir. Müşteri memnuniyeti için çalışan firmamız bunu sağlamak için elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışmaktadır.

Çük geniş bir hizmet menüsü ile çalışan firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; rack kabinet sistemleri, rack kabinet imalatı, okul laboratuvar sistemleri, rack kabin sistemleri, anfi kutuları satışı, rack kabin montajı ve metal rack kabinet sistemleri olmak üzeri sizlere daha birçok hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı insan sağlığı açısından güvenli olup uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Firma olarak sizlerin en iyi şekilde hizmet alabilmesi ve ihtiyaçlarınızın en hızlı şekilde giderilmesi için tüm iş arkadaşlarını alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel kişilerden seçmiş bulunmaktayız. Uzman arkadaşımız sizlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekle beraber sizlerin beklentilerine en iyi cevabı vermeye çalışmaktadırlar. Firmamız sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz ya da bizzat firmamızı ziyaret edilebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR