• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bitat Döner Izgara & Köfte Salonu

Adres :

Dumlupınar Mah. İnönü Cad. No: 16/a Gözdağı İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kuru - Kadir Kuru

E-Posta Adresi :

kurug74@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 412 56 85

Whatsapp 2:

0 (535) 268 00 30

Bitat Döner Izgara & Köfte Salonu işletmemiz, kendi alanında örnek marka imajı ile öne çıkmakta vebirmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir. Oldukça zengin içerikli lezzet portföyü ve geniş içerikli menü standartları ile öne çıkmakta olan firmamız, sektör içerisinde de pek değerli müşterileri için en yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyat standartları çerçevesinde sunmaktadır.

İstanbul Pendik döner, ızgara ve kebap salonu şubesi ile kendi alanında en çok tercih edilen markaların başında gelmekte olan Bitat Döner Izgara & Köfte Salonu markamız, oldukça hızlı ve etkili hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Köfte, kokoreç, işkembe çorbası, dürüm tantuni, ekmek arası döner ve karışık tost ürünleri ile çok zengin içerikli lezzet yelpazesini de işletme bünyesinde barındırmakta olan Bitat Döner Izgara & Köfte Salonu işletmemiz, kendi alanında lider ve öncü oluşumların da en başında gelmektedir.

Restoran sektöründe yüksek deneyim sahibi aşçı ve garson kadrosu ile söz konusu sektör içerisindeki çeşitli hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Bitat Döner Izgara & Köfte Salonu firmamız, kendi alanında oldukça başarılı çalışmaları ile tanınmaktadır. Profesyonel düzeydeki çalışmaları ile mevzu bahis firmamız hizmetlerine; İstanbul ili Pendik ilçe şubemiz, GSM işletme telefon numaramız veya oldukça geniş bilgi içerikli marka web sitemiz aracılığıyla da oldukça kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR