• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bitlis Özgül Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Hüsrevpaşa Mahallesi Ahmet Eren Bulvarı Mavi İş Merkezi Kat: 4 No: 409 Bitlis Bitlis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyfullah Özgül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozgull4906@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 826 62 45

Whatsapp 2:

0 (538) 826 62 45

Whatsapp 3:

0 (554) 186 49 13

Whatsapp 4:

0 (538) 825 68 28

Birçok aracın kullanımı alınacak src belgelerinde psikoteknik rapora gerek duyulmaktadır. Bu rapor ise alanında uzman olan merkezler tarafından verilmektedir. Devletin onay verdiği ve bu konuda çalışma yürütme yetkisine sahip olan merkezimiz psikoteknik raporu konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Gerekli belgeleri almanız için gerekli olan bu raporu elektronik ortamlarda gerekli mercilere gönderen merkezimiz sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Alanında deneyimli ve profesyonel olan merkezimiz başarılı bir çalışma ile sizlere en etkili çözümleri sunabilmektedir. Özellikle ticari araçlar, yolcu ve yük taşıyan araçlarda ehliyetin dışında çeşitli belgelerde istenmektedir. Oldukça önemli olan bu araçların trafiğe uygun bir şekilde kullanılması mal ve can kaybının önlenmesi için önemlidir.

Bitlis psikoteknik raporu hazırlayan ve bu konuda sizlere başarılı hizmetler sunan merkezimiz alanında uzmandır. Sürücülerin otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet ve ticari taksi kullanımı için gerek duydukları src belgelerinde psikoteknik raporu şarttır. Bu rapor ile şoförlerin zihinsel yetenek ve becerileri ölçülmektedir. Bu rapor ile şoförler ilgili sektörlerde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Ticari anlamda şoförlük yapan ve yapmak isteyen kişilerin alması gereken src belgeleri konusunda gerekli olan psikoteknik raporunu merkezimiz hazırlamaktadır. Gelişmiş ekipmanları ile sizleri çeşitli analizlere sokarak bu raporun en doğru şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. Alanında uzman ve eğitimli olan merkezimiz profesyonel bir çalışma yürüterek sizlere bu alanda en başarılı hizmeti sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR