• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Balıkçılık

Adres :

Utku Mah. Erler Cad. 2104 Sok. No: 2/c Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Erlik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 889 25 28

Bizim Balıkçılık olarak yanınızda olmaktan gurur duyuyor ve tam bir protein deposu olan balık alanında sizlere büyük bir hizmet vermek adına birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyoruz. Balığın faydalarını saymakla bitiremeyiz ve kesinlikle tüketilmesi gereken besinler arasında başı çekmesi kuşku götürmez bir gerçektir. Uzmanlar balık tüketme konusunda her zaman üstüne basa basa çağrıda bulunur ve sürekli uyarır. Çünkü hayati derecede büyük önem taşıyan bu gıda insanların daha dinç, sağlıklı ve zinde olmasını sağlayarak büyük destekler sağlar.

Manisa restaurant sektöründe balık sevgisini daha da genişletme ve yediden yetmişe bu durumu aşılamak için ne gerekiyorsa yapmak konusunda kendimizi oldukça sorumlu hissediyor ve sabit bir işletmeniz olmak adına her zaman sizlere sınırsız hizmetler sunmak istiyoruz. Balığın temizliği her zaman büyük önem taşımıştır. Çünkü iyi temizlenmediği takdirde kılçıkları büyük sorun oluşturuyor ve damak zevkimizi ziyadesiyle bozuyor. Bu konuda da oldukça titiziz.

Pişirme noktasında uygun teknikler uygulanmazsa balığın lezzetinden eser kalmayabiliyor. Ateşin ölçüsü ve pişirme dakikası oldukça önemlidir. Bizler bu konuda ayrıntılı işçilik çıkarmaktayız ve gerekli özeni her zaman göstermekteyiz. Bunun yanında salatasını da oldukça özel tekniklerle ve abartılı olmayan baharatlarla hazırlıyoruz. Balığın yanında salatasını uygun bir şekilde yapmamak her zaman işin püf noktasını saf dışı bırakmak olacaktır. Sizleri hemen davet ediyor ve bu hizmetten istifade etmenizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR