• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Ev Kahvaltı & Gözleme

Adres :

Çağlarca Mah. Akdanlar Cad. No: 41 İç Kapı 1 Çakırlar Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Ceylan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 901 93 96

Antalya Konyaaltı yeme içme ve restoran sektöründe faaliyet gösteren firmamız Bizim Ev Kahvaltı & Gözleme bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Günümüzde doğal beslenme arayışı eskiye göre çok daha önemli bir durum olarak görülmektedir. Organik ve doğal beslenme, sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Ne tükettiğimizden ziyade, nasıl tükettiğimiz ve ürün güvenliği gibi konulara sıklıkla cevap aranmaktadır. Hafta sonu kahvaltılarınızı ailecek yapabileceğiniz güzide mekânımız, güler yüzlü personelleriyle sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet politikası sunmaktadır.

Parmak ısırtan el yapımı gözlemeleri, serpme kahvaltıları, eşsiz katmerleri ve tavuk ızgara çeşitleriyle sizlere harika bir mutfak deneyimi yaşatan firmamız, hijyen kurallarına uygun mutfağıyla hizmet vermeye devam ediyor. Antalya restaurant sektöründe, müşterilerinden aldığı memnuniyet referansları ile günden güne büyüyen firmamız, en kaliteli lezzetleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor. Günlük dezenfektasyon işlemleriyle her an steril bir ortam garantisi sunan Bizim Ev Kahvaltı & Gözleme, el açması gözlemeleri içerisinden, sucuklu, peynirli, kaşarlı, çikolatalı ve karışık gibi istediğiniz tüm çeşitleri size sunuyor.

Devamlı müşterilerinden aldığı geri dönüşlerle, günden güne büyüyerek hizmet ağını geliştiren firmamız, kaliteden asla ödün vermeden tamamen doğal ürünleri sizlerle buluşturuyor. Mutfak konusundaki deneyimlerimizle, içerik maddelerini sektördeki en iyi tedarikçilerden temin ederek, sabit ve sürdürülebilir tatlar sunmaya gayret ediyoruz. Sizde eşsiz ve doğal bir mutfak deneyimi için Bizim Ev Kahvaltı & Gözleme salonumuzu tercih edin, hem bütçenizi hem de sağlığınızı koruyun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR