• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Fırın Cafe & Unlu Mamülleri

Adres :

Fatih Mah. No: 1 İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevzat Durdu

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (533) 490 69 35

Her ne kadar ismi cafe olarak geçse de hem yemek hem de tatlı üretimi yapan firmamız Bizim Fırın Cafe & Unlu Mamülleri birmilyonnokta.com un üyesidir. İzmir pasta ve pastane firmaları arasında yaptığı birbirinden lezzetli ürünlerle ünlenen firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu hizmetler; döner, çorba, pasta, baklava, düğün pastası, simit çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, poğaça çeşitleri ve pide olarak sayabiliriz. Tüm lezzetlerimiz, özellikle tasarım pastalarımız çok beğenilmektedir. Bizlere hayal ettiğiniz pastayı anlatmanız yeterlidir, uzman ekip arkadaşlarımız hayallerinizi gerçeğe dönüştürecektir.

Firmamızda en önemli kriterimiz temizliktir. Kullandığımız tüm ürünler sık sık dezenfekte edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Kaliteli hizmet sunma anlayışı ile çalışan firmamız ürünler yaparken kullandığı malzemeleri birinci kalite olarak tedarik edilmektedir. Çalışanlarımız işlerinde uzman, hepsi eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Kendini geliştiren ve yenileyen anlayışı benimsemiş olan çalışanlarımız sürekli bir gelişim içindedir.

Firma olarak sektöre yılladır hizmet vermekteyiz. İlk işe başladığımız tarihten bugüne kadar verdiğimiz emekler sayesinde sektörde adı bilinen öncü bir firma olduk. Hem var olan konumumuzu korumak hem de daha da iyiyi yapabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda alo paket servisimize başlanmıştır. Bizleri arayarak toplu olarak da sipariş verebilirsiniz. Hızlı teslimat süreleriyle siparişleriniz tam zamanında ve bozulmadan, soğumadan teslim edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler