• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bkm Kuaför Mobilyaları

Adres :

Horozlar Mah Sabırhan Sok No: 10 Selçuklu Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurullah Koyun

E-Posta Adresi :

nurullhk42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 460 08 52

Whatsapp 2:

0 (545) 460 08 52

Bkm Kuaför Mobilyaları olarak Konya Selçuklu’da hizmet veren firmamız, özel tasarım ve üretim ürünleriyle Konta mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesini müşterilerimizle buluşturduğumuz alanda, yeniliklerin öncüsü oluyoruz. Teknolojiyi ve modayı yakından takip ederek ilk günden bu yana her geçen gün daha iyiyi ve daha estetiği üretmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki sektörümüz özel bir alandır. Bunun bilincinde olarak projeler geliştiriyor, geniş ürün portföyümüzü her zaman daha da zenginleştirerek yolumuza devam ediyoruz.

Firma olarak güçlü bir altyapıya sahibiz. Bu sayede her ihtiyacı ve tercihi rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Dilerseniz kataloglarımız arasından tercihte bulunabileceğiniz gibi dilerseniz hayallerinizdeki kuaför mobilyalarını üretmemizi isteyebilirsiniz. Siz hayal edin biz hayata geçirelim. Estetik zevke sahip personellerimizi bütün ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi en yüksek kalitede karşılayabilecek nitelikte ve donanımdadır.

Bkm Kuaför Mobilyaları olarak imalattan kullanıma satış sunuyoruz. Bu sayede bütün ürünlerimizi istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebiliyoruz. Kuaförlerinizin en güzel tasarımlara kavuşması için çalışıyoruz. Ürünlerimizde kalite, estetik ve işlevselliği ön planda tutuyoruz. Birinci sınıf malzemeler kullanarak ömür boyu kullanabileceğiniz, her hangi bir şekilde aşınma, yıpranma olmadan güvenle kullanabileceğiniz ürünler imal ediyoruz. Uygulamalarımızın mekanlarınıza tarz kazandırmasını, şıklığını en yüksek seviyeye çıkarmasını sağlıyoruz. Benzersiz tasarımlar üreterek sektörünüzün em güzel kuaför salonu olmanızı sağlıyoruz. Misafirlerinizin ve çalışanlarınızın rahat kullanabileceği işlevsel mobilyalar ile mekanlarınızı şenlendiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR