• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bkm Oto Far Stop Tamir

Adres :

Karabağlar /izmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Üstün

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (549) 542 16 66

Whatsapp 2:

0 (549) 542 16 66

Araçlarımızı gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanmaktayız. Bu kullanımlar sonrasında araçlarımızın bazı parçalarında arızalar, eskimeler meydana gelebilmektedir. Bu parçalardan biriside farlarınız ve stop lambalarınızdır. BKM Oto Far Stop Tamir olarak bizler sizlere bu alanda profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

BKM Oto Far Stop Tamir İzmir ilinin Karabağlar ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe toplum tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için gerekli gelişmeci ve yenilikçi çalışmalarımız devam etmektedir.

İşletmemizde sizlerin far ve stop lambalarınızın değişim, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Araç farlarımız gece seyahatleri sırasında büyük öneme sahiptir bu yüzden düzenli olarak bakımları yapılmalıdır. Ayrıca stop lambalarınız trafik içerisinde diğer araçların sizlerin ne yaptığı konusunda bilgi almasına yardımcı olur. Hem far he stop lambaları bu yüzden büyük bir öneme sahiptir. Bu parçaların bakımlarını ve onarımlarını işletmemizde çalışan tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de araçlarında far ve stop lambalarında herhangi bir sorun varsa ve onarım yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. BKM Oto Far Stop Tamir olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR