• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bks Ahşap

Adres :

Başiskele Yeni Sanayi Sitesi 4 Blok No: 13 Gölcük Başiskele Kocaeli Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bksahsap@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 788 76 07

Whatsapp 2:

0 (532) 788 76 07

Whatsapp 3:

0 (532) 133 30 77

Kocaeli içerisinde mobilya firmaları arasında yer alan firmamız, mobilya alışverişi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren bu alanda en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunmakta olan firmamız mobilya çeşitleri ve kalitesi ile Kocaeli mobilya firmaları arasında istediğiniz başarıyı kısa süre içerisinde elde etmeyi başarmıştır.

Mobilya firmamız içerisinde ahşap koltuk takımı ve ahşap sehpa modelleri de bulunmaktadır. Özellikle de ahşap modeller konusunda uzmanlaşmış olan ustalarımız ile çalıştığımız için ahşap koltuk modellerinde özel tasarımlar da üretmekteyiz. Her zevke uygun olan ahşap koltuk, masa, sehpa modellerimiz ile sizleri de modellerimizi görmeye bekleriz.

Ahşap mobilyalar özellikle de bahçe ve balkon gibi alanlarda çok sık kullanılmaktadır. Bu nedenle bizler de koleksiyonlarımız arasına ahşap bahçe mobilyalarını eklemiş bulunuyoruz. Ahşap masa ve sandalyelerden oluşan modellerimiz ile hem imalat yapıyor hem de ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Mobilya sektörü içerisinde ki diğer firmalara göre ürünlerimizi imal ettiğimiz için, daha uygun fiyata da sizlere sunuyoruz. Koltuk tasarımlarımız, masa v sandalye tasarımlarımız sizlere en uygun fiyatlarda bu şekilde sunulmaktadır.

Ahşap tasarımlarımız için en kaliteli ağaçları tercih ediyoruz. Her ağaç cinsinin etkili olduğu bir eşya olduğu için bu konuda tecrübeli ve bilgili olan firmamız her eşyada başarıya ulaşmayı başarmıştır. Renk renk v boy boy yapılan yapılan tasarımlarımız arasından zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR