• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Black Pet Shop

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi Kavaklı Sokak No: 18/d İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Karadere

E-Posta Adresi :

serhatkaradere7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 652 56 45

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Black Pet Shop birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sizlere sunmaktadır. Sizlerin talep ve beklentilerini ön planda tutarak tüm hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak kurulduğumuz ilk günden beri sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmetleri verme gayretiyle sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Evcil hayvanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz mamaları bulabileceğiniz en iyi adres olarak sizlere hizmet veriyoruz.

İzmir evcil hayvan sektöründe verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Evcil hayvanlarınız için mamalar, aksesuarlar ve daha başka hizmetlerle de sizlerin huzurundayız. Satışını yaptığımız her ürün kalite kontrolden geçerek sizlerle buluşmaktadır. Ticari kaygıya düşmeden sizler için en kaliteli mamaları ve aksesuarları istifadenize sunuyoruz. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak profesyonel hizmetler sunuyoruz. Yıllardır sizlerin bizlere teveccühü ile istikrarlı bir şekilde hizmetlerimizi genişletmeyi başarmış bir firmayız.

Firmamız verdiği hizmet kalitesini bütçenize uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır. Bize müracaat etmeniz için arada bir engel bırakmadan istikrarla hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri kendini yenileyen ve geliştiren bir firma olarak en kaliteli hizmetleri sunduk. Kaliteden ödün vermeden sizlere ulaştırdığımız hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Her geçen gün daha fazla müşteriye hizmetlerimizi ulaştırarak büyümeye devam ediyoruz. Sizler için çalışmaya ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR