• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bloom İpek Kirpik

Adres :

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Caddesi No : 115 Daire: 6 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Çapoğlu - Ömer Zafer Uzun

E-Posta Adresi :

simaferace@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 722 61 34

Whatsapp 2:

0 (536) 520 74 63

Bakışlara derinlik katan ve ifademize ayrı bir biçim veren kirpiklere sahip olmayı birçok kişi ister. Bazı kadınlar doğuştan kıvrık ve simsiyah kirpiklere sahip olurken, durum bazılarımız için tam tersidir. Fakat biz Bloom İpek Kirpik ailesi olarak, hayalini kurduğunuz harika hacimli kirpikleri sizler için en iyi şekilde tasarlıyoruz. Alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe, bizi diğer işletmelerden ayıran en keskin noktamız yalnızca bir alana yoğunlaşmamızdır. Bu sayede farklı hizmetler vermeden, yalnızca üzerinde uzman olduğumuz bir konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Bu sayede her zaman kusursuz hizmet ve harika sonuçlar eşliğinde merkezimizden ayrılmanızı sağlıyoruz.

İşletmemizde ipek kirpik uygulamasının yanı sıra, bu işlem sonrasında gerekli ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem aldığınız hizmet sonrasında işlem kalıcığını arttırmış oluyoruz hem de evinizde kolaylıkla kirpik bakımını gerçekleştirmenize vesile oluyoruz. Sektörde her zaman yeniliklerin ve değişimin öncülüğünü sürdüren işletmemiz, bu alanda diğer firmalara örnek oluşturmayı hedeflemektedir.

İşletmemiz için en değerli konu, siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten memnuniyet duymasıdır. Bu memnuniyeti sağlamak için profesyonel çalışma ekibimiz ve kaliteli ürünler ile çalışma hayatımızı sürdürüyoruz. Sizler de hayalini kurduğunuz kirpiklere ulaşmak istiyorsanız işletmemizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri merkezimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet ve mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR