• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Blue Tattoo

Adres :

Bağdat Cad. Adnan Kahveci Bulvarı Çınar Mah. Özyıl Apt. No: 171/k İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

lazzoist9@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 552 08 39

İstanbul Blue Tattoo olarak kaliteli hizmetimizle sizlerleyiz. İstanbul Maltepe’de Tattoo&Piercing hizmetimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Güzellik ve kişisel bakımda önde gelen firmamız Maltepe tattoo dövme salonu arayanları bekliyor. İstanbul Maltepe kalıcı dövme uygulaması, Maltepe eski dövme düzeltme, İstanbul Maltepe saç simülasyonu uygulaması hizmetlerimizle sizlere kusursuz hizmet sunmaya söz veriyoruz.

İstanbul Maltepe kalıcı dövme fiyatları, İstanbul Maltepe geçici dövme fiyatları için en ekonomik fırsatları kalite ile buluşturuyoruz. Uzman dövme artisti arıyorsanız randevu oluşturmak için acele edin. Trendlere ve zevkinize uygun dövme ve piercing hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Sürdürülebilir hedeflerimiz doğrultusunda günden güne büyüyerek kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Maltepe’de bulunuyorsanız bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız.

Çalışmalarımızla İstanbul’da akla ilk gelen tattoo salonu olmayı başardık. Sizler de yeni bir stile sahip olmak istiyorsanız salonumuzu ziyaret edebilir, sunduğumuz çeşitler hakkında fikir edinebilirsiniz. Kalıcı makyaj, kaş kontürü, kalıcı dövme, saç simülasyonu, piercing ve daha birçok güzellik hizmetini sizlere ulaştırıyoruz. Hijyenik koşullarda çalışarak sağlığa gereken özeni gösteriyoruz. İş güvenliği için tedbirlerimizi alarak hizmet veriyoruz.

Dilerseniz kişiye özel dövmelerimizi tercih ederek, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Son teknoloji ürünleri kullanarak modern çalışmaları sizlere sunuyoruz. İnce detaylar sanatçılarımız için oldukça önemlidir. Sanatçılarımız çalışmalarını yıllardır özenle sürdürüyor. Stüdyomuzu ziyaret ederek ya da iletişim kurarak merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR